SPORUN RAHATLIĞI VE KEYFİNİ ÇIKARTMANIN TAM VAKTİ..

SPORUN RAHATLIĞI VE KEYFİNİ ÇIKARTMANIN TAM VAKTİ..

Uzun bir aradan sonra yepyeni tasarımlarla spor giyim sektöründeki yerini geri almayı başaran Nike; sporcuları örnek alarak tasarladığı ürünleriyle konfor ve gösterişin, ayakkabılarda ise ortopedik ve hava yastıklarıyla hareketlerin uygulanmasını..

Uzun bir aradan sonra yepyeni tasarımlarla spor giyim sektöründeki yerini geri almayı başaran Nike; sporcuları örnek alarak tasarladığı ürünleriyle konfor ve gösterişin, ayakkabılarda ise ortopedik ve hava yastıklarıyla hareketlerin uygulanmasını kolaylaştıran ve ayakları rahat ettiren tabanlar kullanarak oluşturduğu yeni sezon ürünleriyle oldukça iyi bir çıkış yakaladığını söyleyebiliriz. Tasarımlarını sporcuları baz alarak yaptığı her halinden belli çünkü  tasarımların her bir noktası gücü simgeliyor. Rahatlık ve güçle yola çıkan Nike, özgün kalıplarını şık duruşla birleştirip sunuyor bizlere.

Sadece ayakkabı değil; eşofman, tayt, bustiyer, atlet, bandana, çorap gibi bir çok üründe farklı bir tarz ve duruşu yakalayan Nike yakın zamanda piyasaya sürdüğü ‘Huarache’ tasarımla ilgiyi üzerine çekmeyi başardı. Huarache’lar oldukça fazla sevilen ve tercih edilen bir ürün haline geldi.

Sporcuysanız ya da spor giyim sevenlerdenseniz Nike’ın yeni sezon ürünlerine bakmanızı tavsiye ediyoruz.

Nike, en rahat, en yeni, en güçlü ve sporun en şık haliyle BRANDIUM AVM'de sizleri bekliyor.

Keyifli bir alışveriş için..