Hakkımızda

vizyonumuz ve misyonumuz

Vizyonumuz

BRANDIUM YAŞAM ve ALIŞVERİŞ MERKEZİ ; Sektöründe girişimci, yenilikçi ve müşteri memnuniyetine odaklı ve eğitimli personel ile hizmet vermeyi amaç edinmiş bir kurum olmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz

Kuruluşumuz; Çalışanları, sektöründe kalite çıtasını yükseltmeye ve eğitimlere katılarak kendilerini geliştirmeye ve sektörle ilgili bilgilerini paylaşarak kuruluşumuzu sektöründe yüksek kalitede hizmet veren bir firma olmasını kendilerine misyon edinmişlerdir.

Stratejimiz

Müşterilerimizi uzun dönemli iş ortakları kabul ettiğimiz için, Müşteri memnuniyetini stratejik hedef olarak kabul etmek.

Çalışanları en önemli kaynak olarak değerlendirdiği için de, sürekli olarak iç ve dış eğitimler yoluyla onların mesleki gelişimlerinin sağlanmasını hedeflemek ve bunun yanı sıra çalışma prensipleri ile ve toplumsal sorumluluk anlayışıyla da onların kişisel gelişmesine katkıda bulunmak.

Kalite yönetim sistemi felsefesini benimsemiş bir şirket organizasyonu ile, müşterilerine riskleri asgari düzeye indirecek kaliteli çözümleri sunabilen, deneyimli kadrolarla desteklenmiş hizmet standartları oluşturmak.

Hedeflerimiz

Ülkemizde saygın tanınmış şirketler arasında yer alan firmamız bu yerini korumayı  ve daha üst düzeye taşımayı hedeflemektedir.

Değerlerimiz

Belirtilen kalite politikasını kesintisiz uygulayabilmemize olanak sağlayacak ‘‘Değerlerimiz’’ : Kuruluşumuz vizyonu na ulaşmak için ilkeli ve kurumsal bir davranış doğrultusunda bazı değerlerle hareket etmektedir.

Bu değerler;

  • Dürüst olmak ve verdiği sözü tutmak
  • İnsana, sağlığa ve çevreye duyarlı olmak
  • İletişim ve işbirliği içinde bilgiyi paylaşmak
  • Değişime, gelişime açık ve yenilikçi olmak
  • Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın güvenliğini sağlamak konusunda duyarlı olmak
  • Müşteri önceliğine ve kaliteye inanmak
  • Sorumluluk almak ve çözüm üretmek
  • Olumlu ve yapıcı olmaktır.

Sağlıklı bir kurum kültürü yaratmak amacıyla sahip olduğu vizyon ve değerler doğrultusunda; saygı ve hoşgörünün hakim olduğu, olumlu ve yapıcı bir çalışma ortamı yaratmak ve bunu sürekli kılmak Kuruluşumuz’ un kültürel stratejisidir.

Kuruluşumuz; sürekli öğrenen, müşteri ihtiyaçlarını karşılamak ve aşmak için organizasyonunu gözden geçiren ve kendisini yenileyebilen esnek bir yapıya sahiptir.